http://www.
Ścieżka:
template ."/tools.php");?>
Technik technologii odzieży
start

tech. ekonomista

tech. handlowiec

tech. obsł. turyst.

tech. spedytor

tech. technol. odzieży


Technik technologii odzieży

techOd

Interesujesz się modą? Jesteś kreatywna/kreatywny? Pragniesz zajmować się w przyszłości stylizacją lub projektowaniem ubiorów?
Wybierz kształcenie w atrakcyjnym zawodzie TECHNIK TECHNOLOGII ODZIEŻY! Pomożemy Ci zrealizować marzenia!

 

W naszej szkole nabędziesz umiejętności w zakresie KREOWANIA i STYLIZACJI UBIORÓW podczas dodatkowych zajęć i warsztatów prowadzonych przy współpracy z pracownikami krakowskich uczelni i ośrodków kreowania mody.
Wyniki swojej pracy będziesz mogła (mógł) zaprezentować na wystawach i pokazach mody organizowanych w szkole i środowisku pozaszkolnym.

 

Wiedza i umiejętności uzyskane w toku kształcenia sprawiają, że nasi absolwenci są poszukiwani na rynku pracy, mogą znaleźć zatrudnienie w przedsiębiorstwach odzieżowych.

od3 odz9 moda8Ukończenie szkoły daje też możliwość studiowania na dowolnie wybranych kierunkach, w tym w szczególności na kierunkach: projektowanie odzieży, wzornictwo, inżynieria tekstyliów.

------------------------------------------------------------
WAŻNE !
Przy kwalifikacji do tego oddziału będą liczone punkty za ocenę z języka polskiego oraz za trzy najlepsze oceny uzyskane z języka obcego, matematyki, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie, plastyki.


Języki obce: język angielski (kontynuacja)  oraz  język niemiecki (kontynuacja) lub język niemiecki (podstawowy)
Przedmioty rozszerzone:matematyka, geografiaSERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 
stulyev.netescort-angels.com.uahttp://subos.com.uakoffer.com.ua4vip.ua