Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły, wszystkich klas gimnazjalnych, do wzięcia udziału w V edycji konkursu plastycznego dla gimnazjalistów pod hasłem: „KREATOR MODY”. Celem konkursu jest odkrywanie i rozwijanie młodych talentów wśród uczniów gimnazjum w dziedzinie mody i stylizacji ubioru poprzez stworzenie im możliwości zaprezentowania swoich  prac na szerszym forum. Zadaniem konkursu jest również propagowanie nowego i przyszłościowego kierunku kształcenia, związanego z przemysłem modowym w Technikum Odzieżowym w dziedzinie stylizacji  i kreacji ubioru.

W załączeniu  przedstawiamy regulamin V edycji  konkursu „KREATOR MODY”. Serdecznie zapraszamy młodzież Państwa szkoły do wzięcia udziału w powyższym konkursie. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i możliwości kształcenia w dziedzinie mody i stylizacji ubioru znajdują się na stronie internetowej szkoły http://www.zsp1.fc.pl w zakładce: Technikum Odzieżowe – kreacja i stylizacja mody.

Rysunek Urszula Farbaniec Kl. Technikum Odzieżowe