Krosno bierze udział w programie "Polska fabryką dobra". Do końca tygodnia trwa akcja "Tydzień dobrych uczynków". Zrelacjonuj swoje duże i małe dobre uczynki i wyślij a adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a zostaną one zarejestrowane na mapie "Produkcja dobra".

W niedzielę, 29 marca odbędzie się już VII edycja Krośnieńskich Pól Nadziei. W akcji weźmie udział ponad 100 wolontariuszy naszej szkoły. Będą oni kwestować w różnych częściach naszego miasta. Prosimy o wsparcie tej szczytnej akcji.

UWAGA!
Akcja zbiórka żywności Caritas została odwołana.