28 kwietnia 2015 roku gościliśmy w naszej szkole gimnazjalistów. Kółko teatralne, prowadzone przez p. Bogusławę Kopczyk, zaprezentowało ponownie w ramach promocji szkoły program „Zabieszczaduj z nami”.

Wystąpili w nim utalentowani wokalnie uczniowie: Kinga Najba, Karolina Szymańska, Gabriela Witka, Angelika Kramarczyk i Maciej Wiśniowski (gitara) z klasy II LOb, po raz pierwszy w grupie Aleksandra Mierosławska (gitara) z klasy I LOb, Kinga Niezgodzka, Dagmara Kmonk, Patrycja Rajchel, Patrycja Jucha z klasy I LOd oraz grający pięknie na gitarze Paweł Słowik – „strażak” z  II LOe. Przybyli goście śpiewali razem z nami piosenki SDM-u i popularne turystyczne teksty.

Opracowała B. Kopczyk