Ostatnie dni roku szkolnego są pod znakiem sportu. W środę mamy dzień sportu w "Szczepaniku" natomiast w czwartek - 25 czerwca - jest zorganizowany po raz pierwszy - na stadionie MOSiR przy ul. Bursaki - Krośnieński Dzień Sportu.

Zapraszamy młodzież do aktywnego udziału w rywalizacji sportowej oraz do dopingowania swoich koleżanek i kolegów.

Poniżej podajemy harmonogram zawodów:

Harmonogram Krośnieńskich Szkolnych Dni Sportu - 25.06.2015 r. - Stadion MOSiR – ul. Bursaki
  8.00 – odprawa techniczna,
  8.30 – piłka nożna – mecze grupowe
  8.45 – bieg na 1000 m dziewcząt
  8.45 – siatkówka plażowa – mecze grupowe,
  8.45 – koszykówka – mecze grupowe,
  9.00 – bieg na 1000 m chłopców,
  9.15 – skok w dal (dz), pchnięcie kulą (dz)
  9.45 – skok w dal (ch), pchnięcie kulą (ch)
10.15 – bieg na 100 m (ch+dz)
10.25 – bieg na 600 m (dz+ch)
10.40 – bieg sztafetowy 4x400 (ch)
10.50 – bieg sztafetowy 4x400 (dz)
11.00 – bieg sztafetowy 4x400 nauczyciele
11.30 – podsumowanie, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.