Uprzejmie informuję, że uległy zmianie kryteria ubiegania się o przyznanie stypendium motywującego w ramach Programu Stypendialnego MK na rok szkolny 2015/2016:

• Stypendium "Semper in altum" za znaczące osiągnięcia edukacyjne, artystyczne lub sportowe,
  • Stypendium "Krośnieński Omnibus"za wybitne wyniki w nauce dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych(od klasy II),
  • "Stypendium Młodego Zawodowca" dla najlepszych uczniów w zawodzie.

Poniżej zamieszczam niezbędne informacje, z którymi proszę się zapoznać w trybie pilnym. Jednocześnie zobowiązuję Państwa wychowawców o podanie informacji zwrotnej, czy uczniowie reprezentujący daną klasę będą ubiegać się o dane stypendium w terminie do 8 września 2015roku.