18.09.2015 r. uczniowie klasy II TH wzięli udział w wycieczce przedmiotowej w ramach przedmiotu "Pracownia sprzedaży" do Centrum Handlowego położonego przy ul. Podkarpackiej w Krośnie.

Uczniowie zapoznali się z wykorzystaniem technik sprzedaży w praktyce przez sprzedawców, mieli możliwość przeprowadzenia symulacyjnych rozmów sprzedaży z wykorzystaniem technik argumentacji, techniki NLP oraz aktywnego słuchania klienta. Okazało się, że nie jest tak łatwo być sprzedawcą... Ale oto mamy na to, dwa lata, aby w tej kwestii się podszkolić.

A potem - cóż.... to my będziemy obsługiwać klientów.
Organizatorem wycieczki była A. Majkut