Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie w roku szkolnym 2015/2016
Lp. | Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego zajęcia | Nazwa zajęć | Termin zajęć |
1 | Bober Joanna | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 3bLO | poniedziałek 13:10-13:55 |
2 | Brożek-Klara Maria | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 3bLO | piątek 13:10-13:55 |
3 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 4Tt | piątek 14:00-14:45 |
|
4 | Celej Tomasz | Indywidualny program nauczania - Marcin Łukaszewski | czwartek 7:00-8:00 |
5 | Kółko z języka angielskiego dla maturzystów - poziom rozszerzony | środa 7:00-7:45 |
|
6 | Delimat Anna | Kółko biblioteczne | piątek 13:55-14:40 |
7 | Finfa Anna | Kółko z matematyki dla maturzystów | wtorek |
8 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 3aLO | piątek 8:00-8:45 |
|
9 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 3cLO | środa 14:00-14:45 |
|
10 | Gałązka Bartosz | Kabaret SSOK | poniedziałek 14:00-14:45 |
11 | Chór szkolny | poniedziałek 14:50-15:35/ czwartek 14:00-14:45 |
|
12 | Gancarz Marek | Kółko historyczne | czwartek 7:00-7:55 |
13 | Ginalska Michalina | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 3eLO | czwartek 7:10-7:55 |
14 | Głowiński Łukasz | SKS - unihokej dziewcząt i chłopców | środa 15:35-17:30 |
15 | Guzik Paweł | SKS - koszykówka dziewcząt i chłopców | poniedziałek 15:00-17:00 |
16 | Hejnar Małgorzata | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 3dLO | piątek 7:00-7:45 |
17 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 4TeTh | poniedziałek 14:00-14:45 |
|
18 | Hołowicka-Szubra Magdalena | Kółko z języka polskiego dla maturzystów | wtorek 14:00-14:45 |
19 | Jakubowicz Irena | Kółko z j. angielskiego - poziom podstawowy i rozszezrzony | poniedziałek 8:00-8:45 |
20 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 4Te | ||
21 | Juszczęć-Konopka Kinga | Kółko biologiczne | czwartek 13:10-13:55 |
22 | Kasza Magdalena | Kółko biblioteczne | poniedziałek 13:30-14:30 |
23 | Kenar Krystyna | Kółko z języka francuskiego | czwartek 8-:00-8:45 |
24 | Kijowski Stanisław | Kółko ekonomiczno-informatyczne | czwartek 14:00-15:35 |
25 | Kłos Ewa | Artystyczna oprawa imprez szkolnych | wtorek 14:00-14:45 |
26 | Kowalik Alicja | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 4TeTh | piątek 8:00-8:45 |
27 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 4ToTs | ||
28 | Koziana Zbigniew | Kółko z geografii IV TE | środa 7:10-7:55 |
29 | Kółko z geografii F-32 | wtorek 13:10-14:45 |
|
30 | Kustroń Rafał | Pływanie | środa 14:30-15:30 |
31 | Piłka siatkowa dziewcząt | wtorek 14:45-15:30 |
|
32 | Lenik Elżbieta | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 4ToTs | |
33 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 4Tt | czwartek 7:10-7:55 |
|
34 | Łacheta Ewelina | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 4Te | wtorek 13:10-13:55 |
35 | Majkut Angelika | Kółko z rachunkowości - wyrównawcze | środa 8:30-9:30 |
36 | Marczuk Elżbieta | Kółko z matematyki dla maturzystów | wtorek 7:10-7:55 |
37 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 3dLO | ||
38 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z matematyki w klasie 3eLO | ||
39 | Niepokój Agata | Kółko biologiczne dla klas II | środa 7:10-7:55 |
40 | Kółko biologiczne dla maturzystów | czwartek 7:10-7:55 |
|
41 | Niepokój Dariusz | Kółko z piłki siatkowej chłopców | wtorek 15:00-16:45 |
42 | Prajsnar Marzena | Koło chemiczne | wtorek 7:10-7:55 |
43 | Koło chemiczne | czwartek 7:10-7:55 |
|
44 | Rapa Jerzy | Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla maturzystów | poniedziałek 7:15-8:00 |
45 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 3aLO | poniedziałek 7:10-55 |
|
46 | Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego w klasie 3cLO | wtorek 13:10-13:55 |
|
47 | Styczeń Marta | Kółko z fizyki dla klasy IIe | środa 14:00-14:45 |
48 | Kółko z fizyki dla klasy IIIe | środa 8:00-8:45 i piątek 8:00-8:45 |
|
49 | Szwast Wiesława | Koło modelek "Gracja" | piątek 13:55-14:40 |
50 | Turek Marcin | Kółko szachowe | czwartek 7:10-8:00 |
51 | Kółko pierwszej pomocy | poniedziałek 7:10-8:00 |
|
52 | Ukleja Katarzyna | Kółko z języka polskiego dla maturzystów | poniedziałek 14:00-14:45 |
53 | Wydra Magdalena | Kółko z historii | środa 13:10-13:55 |