Hasło tegorocznej Olimpiady: Nierówności społeczne a rozwój gospodarczy.

W dniu 4 listopada 2015 r. odbyły się zawody I stopnia (szkolne) XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. 8 uczniów z klasy III technik ekonomista i 2 uczniów z klasy IV technik handlowiec  o godzinie 9.00 otrzymało zestaw pytań przygotowany przez organizatora czyli Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Zestaw składał się z trzech części:

• Pytanie opisowe o charakterze ogólnym
  • Zadanie z podstaw ekonomii
  • 30 pytań testowych

Uczestnikom życzymy jak najwyższych wyników i  zakwalifikowania się do kolejnego etapu Olimpiady.

Opiekun szkolny Olimpiady: Anna Karaś