Uczniowie technikum złożyli u  szkolnego organizatora konkursu prace, w których pokazali co ich interesuje i co chcieliby robić w przyszłości.

Szkolne jury w składzie Angelika Majkut i Anna Karaś wyłoniło 3 prace, które zostaną przesłane do organizatora konkursu „Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy”:

I miejsce Aneta Rymar  kl. IV TH – chciałaby pracować jako policjantka

II miejsce Kornelia Folcik kl. IV TH – marzy jej się bycie szefową

III miejsce Klaudia Kosiek kl. IV TH – chciałaby pracować jako pielęgniarka

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń

Organizatorki konkursu: Anna Karaś i Angelika Majkut