To tytuł autorskiej wystawy Magdaleny Mazur uczennicy kl. II b V Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. J. Szczepanika w Krośnie. Wystawa prezentuje prace zaprojektowane i wykonane przez uczennicę  z wykorzystaniem techniki koronki szydełkowej.

Pośród prac znalazły się tradycyjne serwety i kwiaty, aż po tak wyjątkowe i nietypowe projekty jak: szkatułka, kapelusz, etui na telefon i okulary, maskotki, aniołki czy sukienka. Wystawa będzie prezentowana w bibliotece szkolnej do stycznia 2016 roku. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem tych niezwykłych projektów Magdy zapraszamy do odwiedzenia wystawy.
Wystawa została opracowana i zaaranżowana, wspólnie z uczennicą, przez Martę Bożek-Pocenty, Magdalenę Kaszę oraz Elżbietę Zajdel.

link do galerii

Opracowała: Marta Bożek- Pocenty