Wyniki konkursu  realizowanego przez Narodowy Bank Polski w ramach projektu "Przedsiębiorczość w praktyce" przeprowadzonego w szkole w terminie 04.01.2016 - 11.01.2016r. przez koordynatora projektu p. Angelika Majkut.

Do konkursu przystąpiło 18 uczniów w 3 osobowych zespołach, którzy wykonali zadanie praktyczne i test każdy indywidualnie.
I miejsce - Zespół 5 (Ewelina Borek, Sabina Jamrogowicz, Klaudia Wolan - kl. II TE) 86 pkt. - op. p. Ewa Kłos
II miejsce - Zespół 4 (Natalia Dudycz, Sabina Staroń, Diana Woreczek - kl. II TE) 78 pkt. - op. p. Ewa Kłos
III miejsce - Zespół 3 (Michał Hromik, Paweł Penar, Jolanta Gierlicka - kl. II TE) 67 pkt. - op. p. Ewa Kłos
Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy sukcesów w kolejnym konkursie z III modułu - ZUS.
Warsztaty ze specjalistami z ZUS odbędą się 15 stycznia 2016 r. w sali A-19 (l. 5 i 6)