Z radością informujemy, że nasz szkolny Kabaret SSOK, zdobył kolejną Złotą Beczkę Śmiechu! X Przegląd Sztuki Rozrywkowej „Kabaretonik” (edycja międzywojewódzka), organizowany przez Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie, przyniósł 19 prezentacji konkursowych szkół z województw: podkarpackiego i lubelskiego. Jury przeglądu przyznało naszemu kabaretowi „złoto” za premierowy skecz „Trendy i legendy”, oparty na wątkach legend i baśni ludowych z Rusi Czerwonej. Ponadto za swój monolog „Odchodzę” wyróżnienie otrzymała Weronika Przybyła. Gratulujemy!

Oto zwycięski skład Kabaretu SSOK:

Barbara Dębiec, Gabriela Drobek, Urszula Folcik, Karolina Józefczyk, Patrycja Kaczkowska, Martyna Moskal, Agata Podlaszczak, Weronika Przybyła, Marlena Rygiel, Dominika Skubińska, Justyna Sroka – z klasy III B LO

Karina Potocka – z klasy III C LO

Jakub Ćwiąkała, Joanna Henzel, Michał Kondyjowski, Adrianna Kluk, Aleksandra Majocha, Bartłomiej Polak, Angelika Popiel, Klaudia Szewczyk, Sylwia Tasz, Gabriela Wojtanowska – z klasy II B LO

Jakub Czeleń – z klasy II E LO

Patryk Dziwisz – z klasy I B LO

Bartłomiej Szubert – absolwent

Kabaret dziękuje wiernej publiczności z klas I B LO, II B LO i I TE za wsparcie!