06 grudnia 2016r. w murach sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrane zostały rejonowe zawody w unihokeju dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 4 szkoły z pośród 8 uprawnionych do startu w zawodach rejonowych. Naszą szkołę reprezentowały Joanna Gosztyła, Kinga Guzik, Wiolka Muszanska, Ada Kluk, Angelika Józefczyk, Ania Śnieżek, Klaudia Florek, Gabriela Wojtanowska, Angelika Popiel, Klaudia Szewczyk. Nasza drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce wygrywając z I LO Krosno i MZS nr 5. I miejsce zajęła drużyna ZSP nr 4.

Chłopcy ze „Szczepanika” walczyli dzień później na hali sportowej MOSiR. Do zawodów przystąpiło 7 drużyn (9 uprawnionych). Nasza szkoła znalazła się w I grupie (decydowało o tym I miejsce z zeszłorocznych rozgrywek) wraz z zespołami: "Naftówką","Budowlanką" oraz ZS z Czudca. W drugiej grupie znalazły się: "Kopernik", "Mechanik", "Elektryk". Nasza drużyna wyszła z grupy na I miejscu. W półfinale zagraliśmy zacięty mecz z "mechanikiem". Po wygranej, w finale spotkały się szkoły Zsp nr 1 oraz Zsp nr 5. Nasi chłopcy pokazali na co ich stać wygrywając w pięknym stylu 4:1, ostatecznie zajmując I miejsce. Skład drużyny chłopców:Kacper Białogłowicz, Bartek Wojnar, , Piotrek Leś, Mateusz Liput, Robert Stasik, Łukasz Świnicki, Piotr Kaczor, Rafał Szubra, Bartosz Madejski.   Poziom wszystkich spotkań był wysoki.

Awans do półfinału wojewódzkiego uzyskała zarówno drużyna dziewcząt i chłopców naszej szkoły

Dziękuję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za zaangażowanie w przygotowania do zawodów, sportową postawę i ducha walki.

Zawody sędziował Konrad Salewski. Organizacją zawodów dziewcząt oraz przygotowaniem drużyn zajął się Łukasz GŁowiński.

Gratulujemy zwycięskim drużynom i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach, które odbędą się w Sanoku.