W dniu 13 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie odbyło się rozstrzygnięcie XI edycji konkursu dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem "Kreator Mody". Motywem przewodnim tegorocznej edycji był "Moda z Recyklingu".
W konkursie, wzięło udział ponad 100 uczniów szkół podstawowych. Zgodnie z regulaminem zgłoszono do konkursu projekty ubiorów. Celem konkursu było umożliwienie młodym utalentowanym uczniom rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności w kierunku stylizacji i kreowania mody. Komisja konkursowa nagrodziła w dwóch kategoriach prace następujących uczniów:
Laureatów wraz z Opiekunami zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród w dniu 13 maja 2022 r. o godz. 11.00.
KATEGORIA- DODATEK
- I miejsce - Natalia Białek, Szkoła Podstawowa w Odrzykoniu (opiekun Dorota Hedesz)
- II miejsce - Julia Pawłowska, Szkoła Podstawowa w Tarnowcu (opiekun Alicja Grasela)
- II miejsce - Daria Trygar, Szkoła Podstawowa im. A. Podgórskiego w Iwoniczu (opiekun Lucyna Szubrycht)
- III miejsce - Joanna Burda, Szkoła Podstawowa w Dukli (opiekun Renata Zima)
- III miejsce - Emilia Jasionowicz, Szkoła Podstawowa im. K. Wielkiego w Rogach (opiekun Patrycja Buczek – Glazar)
WYRÓŻNIENIA
- Marcin Głód, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich (opiekun Magdalena Majchrzak)
- Julia Urban, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łężanach (opiekun Lucyna Szubrycht)
- Maja Teneta, Szkoła Podstawowa nr 8 w Krośnie (opiekun Anna Szwed)
- Natalia Szafran, Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu (opiekun Dorota Hedesz)
- Krzysztof Rygiel, Szkoła Podstawowa w Dukli (opiekun Renata Zima)
- Aleksandra Zakrzewska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie (opiekun Magdalena Machnik)
- Michalina Wulw, Szkoła Podstawowa w Haczowie (opiekun Justyna Terlecka)
- Norbert Nycz, Szkoła Podstawowa nr 4 w Krośnie (opiekun Marzena Trygar- Cap)
- Lena Bielawska, Szkoła Podstawowa w Zarszynie (opiekun Renata Kasperkowicz- Ziemiańska)
- Kryspin Kochański, Szkoła Podstawowa w Besku (opiekun Magdalena Szałankiewicz)
- Magdalena Szychowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Stapińskiego w Długiem (opiekun Renata Kasperkowicz- Ziemiańska)
- Malwina Kozimor, Szkoła Podstawowa im. Jana Stapińskiego w Długiem (opiekun Renata Kasperkowicz- Ziemiańska)
PROJEKTY UBIORU
- I miejsce - Anna Ekiert, Szkoła Podstawowa w Haczowie (opiekun Justyna Terlecka)
- II miejsce - Kamila Kurcoń, Szkoła Podstawowa w Haczowie (opiekun Justyna Terlecka)
- III miejsce - Małgorzata Frydrych, Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie (opiekun Magdalena Machnik)
WYRÓŻNIENIA
- Daria Trygar, Szkoła Podstawowa im. A. Podgórskiego w Iwoniczu (opiekun Lucyna Szubrycht)
- Patrycja Chmura, Szkoła Podstawowa w Gogołowie (opiekun Jolanta Drozdalska)
- Bartosz Jakóbkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie (opiekun Małgorzata Zych)
- Rebecca Marziani, Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie (opiekun Małgorzata Zych)
- Jagoda Peszke, Szkoła Podstawowa nr 8 w Krośnie (opiekun Anna Szwed)
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom.