Strona prywatna Teresy Belcik- nauczyciela ZSP 1 w Krośnie Strona prywatna Teresy Belcik - nauczyciela w ZSP 1 w Krośnie
Tutaj jesteś:      Strona główna

Ver. 1
Data opublikowania: 20.01.2006 r.

Witam na stronie wszystkich zainteresowanych, a szczególnie nauczycieli przedmiotów odzieżowych, ekonomicznych, WOS-u oraz uczniów i ich rodziców.

Rozmiar: 30596 bajtów

Nauczyciele mogą znaleźć  scenariusze lekcji, zestaw zadań domowych , testy sprawdzające wiedzę z przedmiotów odzieżowych, ekonomicznych i Wiedzy O Społeczeństwie. Nauczyciele wychowawcy prelekcje na spotkania z rodzicami, program wychowawczy na GDDW w szkole średniej. A także informacje o olimpiadach, konkursach, wystawach itp. Dla uczniów zamieściłam informacje o Nowym Egzaminie Zawodowym.

Dla zainteresowanych umieściłam galerię zdjęć z przygotowanych i przeprowadzonych pokazów mody i wycieczek szkolnych, studniówek, wystaw i prac dyplomowych.

Zapraszam, życzę powodzenia i miłej pracy. Wszystkie uwagi dotyczące strony i jej uzupełnienia proszę przesyłać na e-mail: tbelcik@op.pl